• New
Абиблиофобия - Забавно Четене, Подарък Тениска За Четене с Библиотека Червей Тениска

BGN 1.67

Наличност
Налично за поръчка

Обикновен цвят : 100% памук; Вересково-сиво : 90% памук, 10% полиестер; Всички останали ерика цвят : 50% памук, 50% полиестерИздърпайте закопчалка.Вие сте Любител на книги?Търсите подарък за рожден Ден или Коледа за Книжен Червей, който обича да Чете и се страхува, че той ще приключи книга за Четене?Тогава това е идеалната Риза от книжен червей за вас!.Тази забавна тениска с надпис Abibliophobia - изключителен дизайн новости.Вземете това чтиво Хедър Grey : 90% памук, 10% полиестер; Всички останали Верески : 50% памук, 50% полиестер.Издърпайте закопчалка.Вие сте Любител на книги?Търсите подарък за рожден Ден или Коледа за Книжен Червей, който обича да Чете и се страхува, че той ще приключи книга за Четене?Тогава това е идеалната Риза от книжен червей за вас!.Тази забавна тениска с надпис Abibliophobia - изключителен дизайн новости.Вземете тази тениска за фенове четене като подарък заядлому на читателя и преподаватели за четене.Лек, класически приятелка, ръкав с двойна игла и долния край.Дизайнът на тази тениски за четене представлява купчина тежки книги, и текст "Абиблиофобия - страх от липсата на книги за четене" прекрасно се вписва в дизайна на красив шрифт, за да изглежда като статия в речника.Тази тениска с книга червей ще се превърне в идеален подарък за рожден ден или Коледа за Книжен Червей, който обича да чете книги повече от всичко друго.Тази тениска е също много подходящ за деца, които обичат да четат книги.Купи подарък на своя син, дъщеря, племяннику или племяннице!Тази риза е гарантирано ще доведе до Библиотекари усмивки и Смях, когато можете да сложите в Библиотека.

Към свойства

Продукти в категория