• New
Набирането на средства за кауза | Сиви Големи плоски игли под формата на лента – Запомнящи игли Grey Ribbon за лечение на болестта на Паркинсон, рак на мозъка, астма, алер

BGN 3.33

Наличност
Налично за поръчка

СИВАТА ЛЕНТА ЗА информация : Нашата нова гама от големите сиви лентови възглавница идеално място за следващото събитиеТези игли са обзаведени с класически сива панделка, която е символ на подкрепа при болестта на Паркинсон, рак на мозъка, астма, алергии, диабет.Можете да използвате тези икони на такива дейности, като ходене / джогинг, теглене на жребий и тихи търгове; благотворителни работа и дейности за набиране на средства!.ТЕХНИЧЕСКИ ХАРАКТЕРИСТИКИ на устойчиво развитие : Тези сиви игли за информиране за лентата представляват големи плоски игли под формата на лента с лепкава подложка.Нашите игли за информиране за сива лента са с размер 1 1/2".Тези сиви игли със сребърно покритие може да се използва за вратовръзки, носенето сака, воротниках, големи чанти, раници и портмонета.Облечете се в тази сива панделка, за да покажат подкрепа, повишаване на осведомеността и отделят средства за някого, засягащи вашия бизнес.ИНФОРМИРАНОСТ ЗА БОЛЕСТТА на ПАРКИНСОН : април - Месец на осведомеността за болестта на Паркинсон.Важно е да се семейства, организации и общности да работят заедно и започнахме да говорим за болестта на Паркинсон.Повишаване на осведомеността за болестта на Паркинсон, ние можем да подобрим живота и благосъстоянието на хората, страдащи от болестта на Паркинсон, и да помогне в изследвания, насочени към излекуване.Нашият пин-код, помага на частни лица, семейства и медицински специалисти упражняват подкрепа, за повишаване на осведомеността и донесе утеха, състрадание, надежда и любов.ИНФОРМИРАНОСТТА ЗА РАКА на МОЗЪКА : май - Месец на осведомеността за рака на мозъка.Рак на мозъка е около 1,4% от всички нови случаи на рак и заема 10-то място по смъртност от рак в Съединените Щати.Нашата евтините жени със сива лента - това е незабравим информационен елемент, който ще ви помогне да започнете дискусия за причините и методите за профилактика на рака на мозъка.

Към свойства

Продукти в категория