• New
Готини Книги, Четене На Мъже, Жени, Любители На Книги, Грамотност, Тениска Библиотекар

BGN 1.67

Наличност
Налично за поръчка

Обикновен цвят : 100% памук; Вересково-сиво : 90% памук, 10% полиестер; Всички останали ерика цвят : 50% памук, 50% полиестерИздърпайте закопчалка.Сладък дизайн на рафтове във формата на сърце за мъже, жени, момчета, момичета, юноши, младежи, които са пристрастени към книги, пристрастен към книгите, фантастични истории и фенове на литературата.Най-добрият подарък за малки деца, син, дъщеря, които са млади читатели и заядлыми изследователи, академични науки.За майка, баща, чичо, леля, майка, татко, които са възпитател, преподавател, изследовател, историк и автор.Забавен подарък за рожден ден, Коледа и деня на годишнината заедно с новините на мизерията тема и книжовно боклуци.Страхотна облекло за среща на литературен клуб с приятели.Лек, класически приятелка, ръкав с двойна игла и долния край.Зашеметяващ дизайн рафтове във формата на сърце, за да резервирате любители и книжни маниаци.Дайте го на себе си или на семейството си и на приятелите си!.

Към свойства

Продукти в категория